YES Standard

VERLAAG JE STANDAARD VOOR NIEMAND.

De Standard is een Directional Volume Twin-vorm met een breed oppervalk onder de voeten waar je het nodig hebt en nu met Slamback-inserts voor die onverwachte pow-dagen. MidBite-omtrek brengt het soort respons en kanten grip naar voren dat je aannames over wat een mid-wide board kan doen, zal verbrijzelen.

 499,95

Wissen

Techniek

SHAPE
Directional
OUTLINE
Tapered Underbite
BASE PROFILE
Directional CamRock 1-4-2
CORE
Weightless with Ash Veneer topsheet
GLASS
Triax
BASE MATERIAL
Sintered True
Flex 7/10
Rijder type
POEDER
PISTE
PARK

Outline

DIRETIONAL VOLUME TWIN

Omdat de scheidslijnen tussen freeride en freestyle steeds verder vervagen, moet er worden ingespeeld worden op de behoeften van jongens die alleen twin shape boards wilden rijden, maar die zichzelf in meer pow bevinden. Het volume van neus en staart is moeilijk op te merken op de piste, tenzij je nose press maakt, maar in de poeder heeft het invloed op het drijven en kun je het voelen. Dit leidde tot het simpele idee van de Directional Volume Twin. Symmetrische flex, gecentreerde houding, identieke brede punten van het board (dus NIET tapered), identieke lengtes van de nose en tail, maar met een iets kleiner volume in de tail.

MID-BITE

De MidBite trekt de omtrek van het bord 1,5 mm naar binnen tussen de inserts. Deze enkele inkeping van de sidecut tussen de bindingen maakt de taille smaller en zorgt voor een snellere edge-to-edge respons. Ondertussen behoud je vanaf de binding tot het einde van de sidecut een normale breedte die een stabiel is voor popping, spinning en landeningen.

Core

POPLAR/PAULOWNIA/BAMBOO + SLAMBACK STANCE

De kern is een enorme verbetering van de standaard volledige populieren kern. Eerst is de kern lichter gemaakt door 30% van het populieren hout te vervangen door paulownia. Hierna zijn nog twee bamboe-stringers over de volledige lengte ingelegt voor extra pop en respons.

Base Profile

CAMROCK 3-4-3

Base Materiaal

SINTERED TRUE

Precies zoals het zegt. Pellets van grof poeder worden geperst totdat het een vaste stof vormt. True Sintered is harder en kwalitatief beter dan extruded, het kan sneller glijden en beschadigt minder snel. Maar om dat te doen, moet het regelmatig in de wax worden gezet.

BOARD LENGTH (CM)153156159162
EFFECTIVE EDGE (CM)113.8116.3118.8121.3
CONTACT LENGTH (CM)101.8104.3106.8109.3
WAIST WIDTH (CM)25.325.826.326.8
TIP WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
TAIL WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
SURFACE AREA (DM2)40.642.243.845.2
ROCKER / CAMBER (MM)R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3
WEIGHT RANGE (LBS)130-190150-200160-210180-220+
0

Je winkelwagen