YES Pick Your Line

PICK YOUR LINE – EN HOU DIE VAST!

Tapered UnderBite levert de directionele drive en float van een tapered board zonder verlies van de kantengrip. Hierdoor is het mogelijkheid om hard uit bochten te komen zonder weg te slippen zoals bij de de meeste tapered boards. De PYL doet dit allemaal in een meer traditioneel breedte / lengte bord. De gewichtloze kern, natuurlijke demping en klik van het Ash Fineer geeft dit innovatieve, bekroonde ontwerp een verfijnd, krachtig gevoel.

 599,95

Wissen

Techniek

SHAPE
Directional
OUTLINE
Tapered Underbite
BASE PROFILE
Directional CamRock 1-4-2
CORE
Weightless with Ash Veneer topsheet
GLASS
Triax
BASE MATERIAL
Sintered True
Flex 8/10
Rijder type
POEDER
PISTE
PARK

Outline

TAPERED UNDERBITE

Vergelijkbaar met “vleugels” of hobbels op een surfplank, functioneert het een beetje anders op sneeuw. Elke zijde van de effectieve kand van het bord is opgedeeld in 3 verschillende delen. Beginnend bij de neus, is de radius ongeveer een 8 meter. Aan de voorkant stapt de rand 2 mm naar binnen, de radius verandert in ca. 7 meter en gaat door met die radius tot de achterste inserts. Dan stapt de kand weer 2 mm in en wordt de radius strakker tot ongeveer. 6 meter. Traditionele “taps toelopende boards” nemen de volledige sidecut en trekken de tail naar binnen, die weg is van de boog van je bocht – dit is waarom ze de neiging hebben om weg te slippen tijdens het carven. De Tapered UnderBite corrigeert dit door: 1) de radius parallel te houden met de corresponderende aan de andere kant van het board. 2) Het vergroten van de sidecut-diepte terwijl je naar de tail toe beweegt, waardoor een corrigerende “haak” op de taper ontstaat. Het board gaat moeiteloos over in de bochten, heeft de directional drive en een float die je zou verwachten van een taps toelopend board, maar het houdt grip op de kanten en knalt uit dee bochten als niets anders.

Core

WEIGHTLESS CORE

De weightless core vormt een kritieke balans tussen lichtgewicht en kracht. Door populierensoorten met een lagere dichtheid te gebruiken in gebieden die niet zo structureel zijn en Paulownia in de gebieden die dat wel zijn, kan er gewicht worden bespaard in de kern. Dit helpt een board niet alleen te zweven, maar ook zwevend aan te voelen.

Base Profile

CAMROCK 1-4-2

Base profiel van een yes snowboard

Base Materiaal

SINTERED TRUE

Precies zoals het zegt. Pellets van grof poeder worden geperst totdat het een vaste stof vormt. True Sintered is harder en kwalitatief beter dan extruded, het kan sneller glijden en beschadigt minder snel. Maar om dat te doen, moet het regelmatig in de wax worden gezet.

BOARD LENGTH (CM)153156159162
EFFECTIVE EDGE (CM)113.8116.3118.8121.3
CONTACT LENGTH (CM)101.8104.3106.8109.3
WAIST WIDTH (CM)25.325.826.326.8
TIP WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
TAIL WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
SURFACE AREA (DM2)40.642.243.845.2
ROCKER / CAMBER (MM)R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3
WEIGHT RANGE (LBS)130-190150-200160-210180-220+
0

Je winkelwagen