YES Hybrid

WACHT, ZE HEBBEN EEN GOED UITZIENDE HYBRIDE GEMAAKT ?!

Schandalig liefdeskind van de iconische 420- en PYL-boards, de Hybrid kreeg onmiddellijk aandacht met de release vorig jaar van iedereen die iets van zijn ouders wist. Het heeft de kortere / bredere oppervlakteschaven van de 420 en maakt gebruik van de Tapered UnderBite-omtrek die oorspronkelijk op de PYL werd onthuld. Drijvend en manoeuvreerbaar met een zelfverzekerde kantengrip en responsief uit de bochten schieten, de Hybrid is de perfecte samensmelting van deze twee boards gemaakt die nu is gegroeid in zowel populariteit als maataanbod.

 549,95

Wissen

Techniek

SHAPE
Directional
OUTLINE
Tapered Underbite
BASE PROFILE
Directional CamRock 1-4-1
CORE
Poplar/Paulownia/Bamboo
GLASS
Triax
BASE MATERIAL
Sintered True
Flex 7/10
Rijder type
POEDER
PISTE
PARK

Outline

TAPERED UNDERBITE

Vergelijkbaar met “vleugels” of hobbels op een surfplank, functioneert het een beetje anders op sneeuw. Elke zijde van de effectieve kand van het bord is opgedeeld in 3 verschillende delen. Beginnend bij de neus, is de radius ongeveer een 8 meter. Aan de voorkant stapt de rand 2 mm naar binnen, de radius verandert in ca. 7 meter en gaat door met die radius tot de achterste inserts. Dan stapt de kand weer 2 mm in en wordt de radius strakker tot ongeveer. 6 meter. Traditionele “taps toelopende boards” nemen de volledige sidecut en trekken de tail naar binnen, die weg is van de boog van je bocht – dit is waarom ze de neiging hebben om weg te slippen tijdens het carven. De Tapered UnderBite corrigeert dit door: 1) de radius parallel te houden met de corresponderende aan de andere kant van het board. 2) Het vergroten van de sidecut-diepte terwijl je naar de tail toe beweegt, waardoor een corrigerende “haak” op de taper ontstaat. Het board gaat moeiteloos over in de bochten, heeft de directional drive en een float die je zou verwachten van een taps toelopend board, maar het houdt grip op de kanten en knalt uit dee bochten als niets anders.

Core

POPLAR/PAULOWNIA/BAMBOO

De kern is een enorme verbetering van de standaard volledige populieren kern. Eerst is de kern lichter gemaakt door 30% van het populieren hout te vervangen door paulownia. Hierna zijn nog twee bamboe-stringers over de volledige lengte ingelegt voor extra pop en respons.

Base Profile

CAMROCK 1-4-1

Base profiel van een yes snowboard

Base Materiaal

SINTERED TRUE

Precies zoals het zegt. korrels van grof poeder worden geperst totdat het een vaste stof vormt. True Sintered is harder en kwalitatief beter dan extruded, het kan sneller glijden en beschadigt minder snel. Maar om dat te doen, moet het regelmatig in de wax worden gezet.

BOARD LENGTH (CM)153156159162
EFFECTIVE EDGE (CM)113.8116.3118.8121.3
CONTACT LENGTH (CM)101.8104.3106.8109.3
WAIST WIDTH (CM)25.325.826.326.8
TIP WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
TAIL WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
SURFACE AREA (DM2)40.642.243.845.2
ROCKER / CAMBER (MM)R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3
WEIGHT RANGE (LBS)130-190150-200160-210180-220+
0

Je winkelwagen