Yes 420

Bij dit board draait alles om verplaatsing van het oppervlak om drijfvermogen en stabiliteit te creëren in een board dat veel minder zwaaigewicht heeft vanwege de dramatisch kortere lengte. Een kleine draaicirkel vergemakkelijkt tree tuns en poederjachten en een op maat gemaakte rockerlijn houdt de neus bij elke snelheid omhoog. Vaak gekopieerd, maar nooit gedupliceerd, er is maar één 420.

 499,95

Wissen

Techniek

SHAPE
Directional Weird
OUTLINE
Radial
BASE PROFILE
Blended Rocker
CORE
Weightless core
GLASS
Biax
BASE MATERIAL
Sintered Spec
Flex 5/10
Rijder type
POEDER
PISTE
PARK

Outline

Radial Tapered

Geïnspireerd door Steve Lis, en de revolutie die plaatsvond toen kneeboards het ontwerp van surfplanken beïnvloedden. Poeder heeft alles te maken met snelheid en flotatie. Verplaatsing van het volume van een board wordt beïnvloed door meer dan alleen de lengte. Met de 420 ben je bijvoorbeeld in staat om de stabiliteit en het drijfvermogen te krijgen dat normaal worden geassocieerd met veel langere boards door de taille te verbreden en de lengte drastisch te verkleinen. Een 420 van 148cm heeft bijvoorbeeld dezelfde omtrek en hetzelfde oppervlakete als een traditionele board van 160 centimeter, maar de massa bevindt zich veel dichter bij je voeten, wat resulteert in meer manoeuvreerbaarheid en veel minder zwaaigewicht.

 

Een lichte tapered (12 mm) helpt de neus omhoog te houden in diepe sneeuw zonder dat dat de tail grip verliest op de piste. De houding is slechts iets naar achteren geplaatst ten opzichte van het midden van de effectieve kant omdat het verschil in nose- en tail lengte ervoor zorgt dat je niet over de nose heen gaat.

Core

WEIGHTLESS CORE

De weightless core vormt een kritieke balans tussen lichtgewicht en kracht. Door populierensoorten met een lagere dichtheid te gebruiken in gebieden die niet zo structureel zijn en Paulownia in de gebieden die dat wel zijn, kan er gewicht worden bespaard in de kern. Dit helpt een board niet alleen te zweven, maar ook zwevend aan te voelen.

Base Profile

BLENDED ROCKER

Base Materiaal

SINTERED SPEC

Sintered Spec komt heel dicht bij de hardheid en chemische eigenschappen van echt gesinterde base en de prestaties op sneeuw ook heel dicht bij echt gesinterd zijn – maar het is gevormd met behulp van het extrusieproces. Hoe? – Nou, de grondstof is pre-consumer gerecycled (wat betekent dat het de fabriek nooit heeft verlaten) gesinterd basismateriaal. Tijdens het uitsnijden van de sintered bases houd je een beetje afval over.

Dus hoewel het verwarmings- en extrusieproces het enigszins heeft verzacht, is het nog steeds veel harder dan een extruded base

BOARD LENGTH (CM)153156159162
EFFECTIVE EDGE (CM)113.8116.3118.8121.3
CONTACT LENGTH (CM)101.8104.3106.8109.3
WAIST WIDTH (CM)25.325.826.326.8
TIP WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
TAIL WIDTH (CM)29.8730.4531.0231.23
SURFACE AREA (DM2)40.642.243.845.2
ROCKER / CAMBER (MM)R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3R3-C4-R3
WEIGHT RANGE (LBS)130-190150-200160-210180-220+
0

Je winkelwagen